Vysoký Limit Obrovské Slot Wins

Poradní skupina poukázal na to, že on-line sázkové firmy se nepodařilo zveřejnit podrobnosti o Corcoran a finanční ředitel Alex gersh, vydal celkem 2015 plat, který se očekává, že získat 700 000 liber a £440,000, resp vysoký limit obrovské slot wins. Paddy Power, pro jeho část, zůstává maminka na PIRC doporučení.
Býk, mezitím obdržel £715,000 výplaty v roce 2015 vyšší než £503,000 plat dostal v roce 2014 vysoký limit handpay slot wins. "Nadměrné" byl, jak Důchody & Investment Research Consultants (PIRC) popsal očekává, že celkové výši 3,7 milionu 2015 platí, že McCue obdrží po druhé se rozhodl odstoupit jako vedoucí operační důstojník se spojil on-line sázkové firmy vysoký limit zámek je odkaz slot wins. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre tabulka de poker 10 joueurs pliante. Na rozdíl od vydání na McCue je platit, PIRC požádal investory proti Paddy Power CEO Breon Corcoran je £11,5 milionu odměnu balíček. PIRC také odradit investory od hlasování pro Corcoran a gersh, vydal schůzky, duo jsou na 12-měsíční válcování smluv. Minulý týden, nespokojení akcionáři Ladbrokes napadl vysoké platy uděluje výkonný Jim Mullen, který nastoupil na post v Březnu loňského roku; jeho předchůdce, Richard Glynn, a Finanční ředitel Ian Bull. Akcionář aktivistická skupina je nyní ve zbrani přes tučný šek, že bude udělena na Paddy Power generální ředitel Andy McCue, The Irish Times. V prohlášení, Ladbrokes ujistil, že akcionářům, že jejich vyjádření bude hrát "klíčovou součástí" na palubě myslí o odměňování v budoucnosti.
Zatímco skupina je považována za největší v Evropě správy a řízení společností a akcionářem poradenské poradenství, to bylo říkal, že jen zlomek jednoho procenta svých akcionářů postupujte poradenství je poradenství.

Kupující si také vybírají