Buffalo Automat

"To nezáleží na tom, co si myslíme. A turistických atrakcí se množí, s Melco ' s Studio City představovat obří Ruské kolo a Batman movie-themed jízdu v obci, když se to otevře v druhé polovině letošního roku buffalo automat. Jeho dva nový resort projekty v hodnotě 3,2 miliardy dolarů, byl naplánován se otevřít v Macau, později na středu jak vyhrát. Podle údajů společnosti, Cotai strip casino zařízení, které také poskytují řadu volný čas a maloobchodní možnosti, aby až sedm krát více v zisk před úroky, zdaněním, odpisy a amortizací než kasin na Macau hemží hlavní poloostrova henckels prohlášení z nerezové oceli 4-plátek dlouhý slot automatické toustovač. Ale operátoři nemají jinou možnost, ale pro zpestření, řekl Tom Arasi, bývalý šéf Las Vegas Sands Corp hends malý slot wolframu korálky.
Diverzifikace do hotelů, zábavu a maloobchod je jediná hra ve městě pro společnosti jako Melco Crown Entertainment Ltd.a Galaxy Entertainment Group henckels 8 slot buk nůž bloku. Macau operátoři mají malou možnost, než považovat takové pohyby, s gaming stále představuje okolo 90 procent příjmů.

"Máme opravdu zaměřil svou pozornost na věci mimo herní oslovit nové skupiny lidí a proniknout do nové zdroje příjmů," řekl JD Clayton, prezident Melco Studio City resort projektu, mluvit tento měsíc na konferenci hendon mob poker turnajů. To je povzbuzuje, Macau 29,000 pokoje — Las Vegas má zhruba 150,000 — nabízí slevy na podporu delší výlety a spur výdaje, říkají analytici. Přesto, změna je na cestě, s průměrnou délkou pobytu v hotel kasina lemování až 1,5 nocí v prvních dvou měsících tohoto roku od 1.4 nocí v loňském roce, podle statistik z Macau cestovního ruchu předsednictva.

Kupující si také vybírají