Když Má Tesco

Pátek 13 když má tesco. má se ukázalo být šťastným dnem pro jednoho Texas návštěvník aby nové dodávky sloty k dispozici. Nora Davila z Pharr, Texas, se stal milionářem brzy ráno v pátek na Benátské po zapnutí sázka 2 $do $1,021,166 na IGT je Wheel of Fortune Double 3X4X5X Věnovat hře.

Treasure Island nabízí fotbalové fanoušky další možnost se dostat do a z Allegiant Stadion pro Raiders hry. Las Vegas Strip resort je zahájení své TI Super Fan Kyvadlová doprava, začíná se v sobotu v preseason otvírák proti Seattlu Seahawks, hotel oznámila v pátek když má tesco open home dodací sloty. Kyvadlová doprava bude fungovat, každých 30 minut, odchýlení se od hotelu Sirens Cove Boulevard, v blízkosti parkovací plochy paca cerveza poker en lata. Deluxe motorcoaches klesne ventilátorů off, v blízkosti stadionu v Procyon Ulici a Diablo Disk, určený pick up/drop off bod pro stadion pac man wild slot machine edition.

"V této sezóně, fotbaloví fanoušci jsou rádi, že na podporu své oblíbené pro tým na náš nový stadion, a chtěli jsme dát účastníkům možnost přeskočit davy a dopravy, s pohodlnou dopravu možnost," řekl Don Voss, viceprezident prodeje a marketingu pro Ostrov Pokladů. "Jako jeden z mála zbývajících možností pro parkování zdarma na pásu, naším cílem je poskytnout snadný přístup k stadionu, stejně jako některé fantastické pregame jídlo a pití možnosti v našem vlastnictví." Mobilní telefon kyvadlová doprava prochází začínají na 49 dolarů, nebo $29 se včasné rezervaci sleva na osobu a je třeba je zakoupit on-line na www.treasureisland.com. pac man bitva casino místech.

Kupující si také vybírají